Способи вибору файлів і папок для подальшої роботи з ними

Отже, ми виконували операції тільки над одним об'єктом. А що робити, якщо потрібно скопіювати або перемістити відразу декілька.

Для цього їх потрібно виділити, а далі діяти так само, як і з одним об'єктом.

Виділяти об'єкти можна за допомогою вже відомих нам прапорців, включивши цей режим «Прапорці елементів» на вкладці Вид, або ж за допомогою миші і клавіш Ctrl і Shift.

Виділення за допомогою Shift

Щоб було наочніше краще переключитися в режим відображення Таблиці.

Мишею вибираємо перший файл з тих, які хочемо перемістити або скопіювати, потім натискаємо і утримуємо клавішу Shift і вибираємо останній файл. Всі файли між першим і останнім будуть обрані.

 

Виділення за допомогою Ctrl

Якщо ж потрібно вибрати файли не підряд, то замість Shift утримуємо клавішу Ctrl. Так можна вибрати будь-яку кількість файлів в будь-якій послідовності.

 

 

Після того як вибір файлів закінчено вибираємо операцію - копіювання, переміщення або видалення. Також можна просто захопити всі виділені файли мишею і перемістити їх в іншу папку.

Тут, до речі кажучи, потрібно бути уважним. Частенько бувають ситуації, коли ви просто переглядаючи папки на комп'ютері, випадково переміщує папку або файл в іншу папку. Щоб повернути переміщений файл або папку на місце не обов'язково її шукати, вирізати і вставляти, можна просто скасувати операцію переміщення. Робиться це шляхом натискання комбінації клавіш Ctrl + Z або можна винести спеціальну кнопку Скасувати на панель швидкого доступу у рядок заголовку програми Провідник.

 

 

Клацання мишею по цій кнопці скасує останню виконану вами операцію. У моєму випадку це переміщення папки.

 

 

 

Ще один спосіб вибору об'єктів з використанням тільки миші отримав назву «Лассо». При такому виборі виділяються поруч розташовані об'єкти як і при варіанті з Shift.

Цей спосіб нагадує накидання ковбоєм ласcо на бика. Тільки «Ласcо» на комп'ютері прямокутне.

Для виділення способом «Лаcсо» необхідно провести мишкою з затиснутою лівою кнопкою уявну діагональ прямокутника, в який повинні поміститися всі об'єкти, які ми хочемо вибрати.

 

 

Кожен з перерахованих способів вибору не завжди дозволить виділити всі необхідні на поточний момент об'єкти. Тому всі перераховані способи можна застосовувати спільно. Невелика практика і ви зможете вибирати будь-які об'єкти для подальшого застосування до них будь-якої команди.

 

 

 

Скругленный прямоугольник: До змісту