• Адреса пр. Пушкіна, 55

  • Телефон +38 (056) 373-25-36

  • Email dcpto@ukr.net

Кадрове забезпечення

Директор:

Сидорчук Лариса Володимирівна

спеціаліст І категорії

        Викладач спецдисциплін:

  • Техніка пошуку роботи

  • Охорона праці

 

 

Заступники:

Айвазов Денис Миколайович

спеціаліст

Викладач спецдисципліни:

  • Основи галузевої економіки та підприємництва

Сороквашин Сергій Володимирович

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Викладач спецдисциплін:

  • Інформаційні технології
  • Комп’ютеризація облікової інформації
  • Спеціальна термінологія англійською мовою

 

Старший майстер:

Синельникова Олена Юріївна

майстер виробничого навчання 12-го розряду
спеціаліст І категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Реєстраційно-розрахункове обладнання
  • Товарознавство продовольчих товарів

 

Методисти Центру:

Гаврилюк Наталія Павлівна

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Харчова безпека товарів
  • Основи знань щодо здорового способу життя

Єгоркіна Олена Федорівна

 

 

 

Практичний психолог:

Чорновал Вікторія Віталіївна

спеціаліст

Викладач спецдисциплін:

  • Психологія та етика ділових відносин
  • Українське ділове мовлення

 

Майстри Центру:

Жмурін Дмитро Андрійович

спеціаліст

Майстер виробничого навчання 12-го тарифного розряду з професії «Електрогазозварник», викладач спецдисциплін з професії «Електрогазозварник»

Капітан Олександр Володимирович

спеціаліст

Майстер виробничого навчання 11-го тарифного розряду за професією «Молодша медична сестра з догляду за хворими», викладач спецдисциплін з професії  «Молодша медична сестра з догляду за хворими»

Мененко Тетяна Петрівна

спеціаліст І категорії

Майстер виробничого навчання 14-го тарифного розряду з професії «Продавець непродовольчих товарів», викладач спецдисциплін з професії «Продавець непродовольчих товарів» 

Мотренко Майя Василівна

спеціаліст ІІ категорії

Майстер виробничого навчання 14-го тарифного розряду з професії «Касир (в банку)», викладач спецдисциплін з професії «Касир (в банку)»

Хлус Олена Леонідівна

спеціаліст

Майстер виробничого навчання 11-го тарифного розряду з професії «Продавець продовольчих товарів», викладач спецдисциплін з професії «Продавець продовольчих товарів»

Чорнодід Іван Анатолійович

спеціаліст

Майстер виробничого навчання 12-го тарифного розряду з професії «Електрогазозварник», викладач спецдисциплін з професії «Електрогазозварник» та «Стропальник»

Шевчук Людмила Михайлівна

спеціаліст ІІ категорії

Майстер виробничого навчання 13-го тарифного розряду з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)»,  викладач спецдисциплін з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)»

Шмарова Олена Володимирівна

спеціаліст

Майстер виробничого навчання 11-го тарифного розряду з професії «Манікюрник», викладач спецдисциплін з професії «Манікюрник»

Щапов Віктор Володимирович

спеціаліст ІІ категорії

Майстер виробничого навчання 12-го тарифного розряду з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпеченння», викладач спецдисциплін з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпеченння»

 

Викладачі Центру:

Білан Світлана Олександрівна

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Табличний процесор MS Excel
  • Інформаційні технології
  • Комп'ютерні мережі
  • HTML і CSS

Калініченко Роман Вікторович 

спеціаліст

Викладач спецдисциплін:

  • Апаратне забезпечення персонального комп'ютера
  • Антивірусні програми. Архіватори
  • Обслуговування обладнання інформаційних технологій

Кучай Андрій Вікторович

спеціаліст І категорії

Викладач спецдисципліни:

  • Спеціальні дисципліни курсів цільового призначення «Основи Web-дизайну. Створення та супроводження web-вузла»

Молчанова Тетяна Вікторівна

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисципліни:

  • Спеціальні дисципліни курсів цільового призначення «Комп'ютеризація бухгалтерського обліку»

Мороз Яна Олегівна

спеціаліст

Викладач спецдисциплін:

  • Табличний процесор MS Excel
  • Програма MS PowerPoint
  • Текстовий редактор MS Word
  • Робота з офісною технікою
  • Інформаційні технології

Ніколаєва Тетяна Олександрівна

спеціаліст

Викладач спецдисциплини:

  • Основи трудового законодавства

Павлова Тетяна Іванівна

спеціаліст

Викладач спецдисциплин:

  • Основи правових знань
  • Основи трудового законодавства

Федотова Катерина Олександрівна

спеціаліст І категорії

Викладач  дисциплін економічного циклу та спеціальних дисциплін курсів цільового призначення за напрямом «Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти»

  • Економіка підприємства та основи підприємницької діяльності
  • Основи галузевої економіки та підприємництва
  • Основи економічного аналізу
  • Основи бізнес-планування
  • Організація і технологія торгівельних процесів
Фещукова  Валентина Миколаївна

спеціаліст І категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Інформаційні технології
  • Текстовий редактор MS Word
  • Табличний процесор MS Excel

 

Чабак Наталя Петрівна

спеціаліст ІІ категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Основи галузевої економіки та підприємництва
  • Технологія касових операцій
  • Основи бухгалтерського обліку
  • Охорона праці

Чайка Інга Іванівна

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Матеріалознавство
  • Обладнання та технологія зварювальних робіт
  • Спецтехнологія операторів котельні

Чекашкін Анатолій Григорович

спеціаліст

Викладач спецдисциплін:

  • Правила дорожнього руху
  • Охорона праці