Кадрове забезпечення

PDFДрукe-mail

Старший майстер:

Синельникова Олена Юріївна

 

майстер виробничого навчання 12-го розряду
спеціаліст І категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Реєстраційно-розрахункове обладнання
  • Товарознавство продовольчих товарів

Методисти Центру:

Гаврилюк Наталія Павлівна

методист вищої категорії, викладач-методист

Єгоркіна Олена Федорівна

методист вищої категорії, відмінник освіти

 

Викладачі Центру:

Білан Світлана Олександрівна

 

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Основи галузевої економіки і підприємництва
  • Інформаційні технології
Кучай Андрій Вікторович

 

спеціаліст І категорії

Викладач  спецдисциплін:

  • Спеціальні дисципліни курсів підвищення кваліфікації «Основи Web-дизайну. Створення та супроводження web-вузла»
Молчанова Тетяна Вікторівна

 

спеціаліст вищої категорії

Викладач  спецдисциплін:

  • Компютеризація бухгалтерського обліку
  • Бухгалтерський облік
  • Ведення бухгалтерського обліку за допомогою інформаційної системи «1С: Підприємство: Бухгалтерія»
Павлова Тетяна Іванівна

 

спеціаліст

Викладач спецдисципліни:

  • Основи правових знань
Сидорчук Лариса Володимирівна

 

спеціаліст ІІ категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Техніка пошуку роботи
  • Охрона праці
Федотова Катерина Олександрівна

 

спеціаліст І категорії

Викладач  дисциплін економічного циклу та спеціальних дисциплин курсів цільового призначення за напрямом "Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти"

  • Економіка підприємства
  • Економіка підприємства та основи підприємницької діяльності
  • Основи галузевої економіки
  • Основи галузевої економіки та підприємництва
  • Основи економічного аналізу
  • Основи бізнес-планування
  • Організація і технологія торгівельних процесів
Фещукова  Валентина Миколаївна

 

спеціаліст І категорії

Викладач спецдисциплин:

  • Інформаційні технології;
  • Системи обробки тексту. Текстовий редактор Word;
  • Системи табличної обробки даних. Табличний процесор MS Excel
Чабак Наталя Петрівна

 

спеціаліст ІІ категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Основи галузевої економіки та підприємництва
  • Технологія касових операцій
  • Основи бухгалтерського обліку
  • Охорона праці
Чайка Інга Іванівна

 

спеціаліст вищої категорії

Викладач спецдисциплін:

  • Матеріалознавство
  • Обладнання та технологія зварювальних робіт
  • Спецтехнологія оператор котельній
Чекашкін Анатолій Григорович

 

спеціаліст

Викладач дисциплін:

  • Правила дорожнього руху
  • Охорона праці

 

Майстри виробничого  навчання Центру:

Курбатов Сергій Іванович майстер виробничого навчання з професії "Електрогазозварник"
Жмурін Дмитро Андрійович майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» викладач спецдисціплин з професії «Електрогазозварник»
Капітан Олександр Володимирович майстер виробничого навчання за професією "Молодша медична сестра з догляду за хворими" викладач спецдисціплин з професії «Молодша медична сестра з догляду за хворими»
Мененко Тетяна Петрівна майстер виробничого навчання з професії «Продавець непродовольчих товарів», викладач спецдисциплін
Мотренко Майя Василівна майстер виробничого навчання з професії «Касир в банку», викладач спецдисциплін з професії «Касир в банку»

 

Хлус Олена Леонидівна майстер виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих товарів»
Шевчук Людмила Михайлівна майстер виробничого навчання з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)»,  викладач спецдисциплін

 

Щапов Віктор Володимирович майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпеченння», викладач спецдисціплин
Селіверствова Юлія Григорівна майстер виробничого навчання з професії «Манікюрник», викладач спецдисціплин

Загальна інформація

Освітні послуги

Анкетування

Соціальні мережі